arrow_back
Wróć do wszystkich lekarzy
Dyplomowany kosmetolog

Vera Atamaniv

Jestem kosmetologiem. Urodziłam się na Ukrainie. Przez ostatnie kilka lat prowadziłam własny gabinet kosmetyczny.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem kosmetologiem. Urodziłam się na Ukrainie. Przez ostatnie kilka lat prowadziłam własny gabinet kosmetyczny, ale wojna w moim kraju zmusiła mnie do ucieczki i znalezienia bezpiecznego miejsca dla mnie i mojej 8-letniej córki. Tymi miejscami okazały się Supraśl i Białystok, w których spotkałam pomoc, wspaniałych ludzi i zrozumienie. Mam nadzieję, że właśnie tutaj będę mogła pracować, kształcić się i wychowywać moją córkę.

Doświadczenie

Praca kosmetologa jest moją pasją, kocham swój zawód i stale się w nim rozwijam. Jestem studentką III roku Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Zaporożu na Wydziale Technologii Produkcji Przemysłu Perfumeryjno-Kosmetycznego. Od prawie 10 lat tworzę receptury nowych naturalnych kosmetyków. Nie jest tylko moja praca, jest to moje hobby i spełnienie moich dziecięcych marzeń.

W swojej pracy zawsze staram się pomóc moim Klientkom w doborze kosmetyków do pielęgnacji domowej, co czasami nie jest takie proste, gdyż jeszcze nie mówię w języku polskim płynnie, ale bardzo się staram. Obecnie uczę się języka polskiego z lektorem i samodzielnie.

Wykonywane zabiegi

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.