arrow_back
Wróć do wszystkich lekarzy
Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Aleksander Stawowski

Jestem Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, absolwentem Międzynarodowej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.

Moje doświadczenie

Edukacja

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Z wyróżnieniem uzyskałem dyplom i certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej w 3-letniej Międzynarodowej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej. Obecnie jestem w trakcie rezydentury z zakresu okulistyki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Ogromnym edukacyjnym i zawodowym wyzwaniem był dla mnie okres pandemii COVID-19, w trakcie której byłem członkiem covidowego zespołu i pracowałem przez ponad 7 miesięcy w Szpitalu Tymczasowym nr 2 USK w Białymstoku. Moja praca na rzecz zwalczania epidemii COVID-19 została zauważona i doceniona przez Wojewodę Podlaskiego. 

Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę, ucząc się i uczestnicząc w licznych zjazdach, kongresach oraz szkoleniach w kraju i za granicą.

Wykonywane zabiegi

W Instytucie specjalizuję się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, mezoterapii i laseroterapii. Wykonuję zabiegi z użyciem nici liftingujących oraz lipotransfer tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych.

Zajmuję się również chirurgią okulistyczną, przeprowadzam zabiegi plastyki powiek górnych i dolnych. W swojej pracy staram się zawsze podchodzić do potrzeb moich Pacjentów, w sposób indywidualny przygotowując spersonalizowane programy odmładzania i leczenia wykorzystujące synergistyczne działanie wielu metod.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.