Plastyka powiek

W ciągu życia nasza skóra ulega naturalnym procesom starzenia, czego skutkiem są również widoczne zmiany w okolicy oczu. Opadające powieki to jedno z najczęstszych problemów estetycznych tego obszaru twarzy. Nadmiar skóry dodaje lat, oraz sprawia, że wyglądamy na zmęczonych i smutnych. W ekstremalnych przypadkach opadające powieki ograniczają pole widzenia, powodując dyskomfort i utrudniając codzienne funkcjonowanie.

Plastyka powiek, to optymalne rozwiązanie dla pacjentów zmagających się z problemem zmęczonego wyglądu oczu lub ograniczonego pola widzenia. Zabieg pozwala usunąć nadmiar skóry z powiek, przywrócić młodszy wygląd okolicy oczu, oraz poprawić komfort życia. Plastyka powiek pozwala odzyskać świeże, pogodne i wypoczęte spojrzenie.

Dowiedz się więcej o plastyce powiek

Więcej informacji o plastyce powiek w naszej klinice

Korekta powiek  - zabieg plastyki powiek w Białymstoku

Plastyka powiek to zabieg oferujący spektakularne zmiany w wyglądzie okolic oczu. Procedura nie tylko pozwala pozbyć się problemu opadających powiek, ale również odmładza i rozjaśnia spojrzenie oraz, w wielu przypadkach przywraca komfort widzenia. Dlatego zabieg przynosi korzyści zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. W Instytucie dr Stawowskiej w Białymstoku pacjenci mogą wykonać plastykę powiek górnych i dolnych, usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z okolicy oczu oraz skorzystać z lasera CO2 zmniejszającego blizny po zabiegu.

Ile kosztuje plastyka powiek - cena

Cena zależy od zakresu zabiegu i zastosowanej metody. W Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii w Białymstoku blefaroplastyka powiek górnych bez usuwania tkanki tłuszczowej, ale z zastosowaniem lasera CO2 na blizny kosztuje 3400 zł. Plastyka powiek dolnych (z laserem) kosztuje 4500 zł. Szczegółowa oferta cenowa znajduje się w cenniku na stronie internetowej Instytutu.

Dowiedz się więcej o plastyce powiek

Plastyka powiek w Instytucie dr Stawowskiej - dlaczego warto wykonać zabieg w Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii?

W szerokiej ofercie Instytutu Medycyny Estetycznej i Dermatologii w Białymstoku znajdują się różnorodne zabiegi poprawiające wygląd i zapewniające odmłodzenie wyglądu. Nie mogło wśród nich zabraknąć plastyki powiek.

Korekcja powiek
to nie tylko zabieg usuwający nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej w okolicy oczu, wpływający na estetykę wyglądu. Często opadające powieki sprawiają, że pacjent znacznie gorzej widzi, a wówczas operacja powiek, wpływająca na poszerzenie pola widzenia, przyczynia się do znacznej poprawy codziennego funkcjonowania i komfortu.

Instytut dr Stawowskiej tworzą ludzie z pasją, dla których liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, ale również wygląd, samoocena oraz oczekiwania. Dlatego plastykę powiek wykonujemy zarówno ze wskazań medycznych – okulistycznych, jak i z powodów kosmetycznych. Nasi specjaliści mają wiedzę i wieloletnie doświadczenie, co pozwala na zapewnienie wysokiej jakości opieki. Skóra każdego człowieka to osobna historia i potrzeby, dlatego w naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta, ale zawsze tak samo troszczymy się o jakość zabiegów oraz komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych pacjentów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plastyce powiek, lub chcesz zapoznać się z naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące blefaroplastyki (plastyki powiek).

Plastyka powiek - co to jest?

Plastyka powiek górnych i/lub dolnych to zabieg polegający na usunięciu nadmiaru skóry, mięśnia okrężnego oka, a wielu przypadkach również tkanki tłuszczowej z okolicy oka.

Jak zlikwidować opadające powieki?

W większości przypadków konieczna jest chirurgiczna korekta powiek. Zabieg plastyki powiek pozwala usunąć nadmiar skóry i tłuszczu, przywracając świeże i młodzieńcze spojrzenie.

Ile kosztuje plastyka powiek - cena?

Cena jest zależna od różnych czynników, m.in. zakresu zabiegu oraz kliniki, w której jest wykonywany. Plastyka powiek górnych w Instytucie dr Stawowskiej w Białymstoku, bez wycinania nadmiaru tłuszczu, ale z zastosowaniem lasera na blizny, kosztuje 3400 zł, a w przypadku usuwania również poduszeczek tłuszczowych cena za zabieg wynosi 4200 zł. Korekcja powiek dolnych zwykle wiąże się z wycięciem nadmiaru tłuszczu powodującego worki pod oczami, dlatego kosztuje nieco więcej niż plastyka powieki górnej. W Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii cena wynosi 4500 zł.

Czy korekta powiek boli?

Nie. W większości przypadków zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, ale istnieje również możliwość wykonania zabiegu w znieczuleniu ogólnym w obecności lekarza anestezjologa. Czas rekonwalescencji po zabiegu plastyki powiek może wiązać się z pewnym dyskomfortem. U niektórych pacjentów występuje swędzenie oczu i niewielki ból, który można złagodzić za pomocą ogólnodostępnych preparatów przeciwbólowych.

Co daje korekcja powiek - efekty plastyki powiek

Plastyka powiek pozwala na usunięcie nadmiaru skóry z powiek, co przynosi odmłodzenie okolicy oczu, redukcję worków pod oczami, poprawę pola widzenia (w przypadkach, gdy nadmierna skóra zakrywała część oka) oraz przywraca naturalny kontur powiekom.

Gdzie mogę zrobić blefaroplastykę - plastyka powiek (Białystok)?

Zabieg blefaroplastyki znajduje się w ofercie kilku klinik medycyny estetycznej w Białymstoku. Jedną z nich jest Instytut dr Stawowskiej. Warto wybrać miejsce, w którym specjaliści gwarantują wysoką jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Jak długo utrzymuje się efekt plastyki powiek?

Zabieg jest jednorazowy i zwykle wystarcza na całe życie.

Czy po usunięciu nadmiaru skóry z powiek zostaje blizna?

Cięcia wykonywane są tak, aby blizny były niemal niewidoczne. W przypadku powieki górnej linia przebiega w naturalnym zagięciu powieki. Przy plastyce powieki dolnej cięcie przebiega tuż pod linią rzęs. W celu zminimalizowania blizny zalecamy stosowanie specjalnego kremu oraz laser CO2.

W jakim znieczuleniu przeprowadza się zabieg plastyki powiek?

Zazwyczaj do zabiegu wykorzystuje się znieczulenie miejscowe. Pacjent na własne życzenie może skorzystać również ze znieczulenia ogólnego w obecności anestezjologa.

Plastyka powiek - cena:

Konsultacje:

Konsultacja z zakresu plastyki powiek + plan zabiegowy

300zł

Blefaroplastyka:

Plastyka powiek górnych

3500zł

Plastyka powiek górnych z wycięciem tkanki tłuszczowej

4500zł

Plastyka powiek dolnych

4800zł

Plastyka powiek górnych i dolnych

9000zł

Znieczulenie anestezjologiczne

od 1000zł

Laser CO2 na blizny po blefaroplastyce

350zł

Plastyka powiek - opinie klientek:

Katarzyna

Blefaroplastyka - plastyka powiek

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Na samym początku Pan Doktor razem z synem Dr Aleksandrem wyjaśnili mi, na czym będzie polegać zabieg. Spokojnie krok po kroku bez pośpiechu, dzięki temu przestałam odczuwać strach przed zabiegiem. Plastyka powiek przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, ale najlepsze co mnie spotkało to efekty. Efekt odmłodzenia, że WOW. Polecam z całego serca! Polecam Instytut Dr Stawowska.

Ocena klientki:
star
star
star
star
star
Zabieg wykonała:
Robert Stawowski
Okulista, Specjalista chorób oczu

Nie możesz znaleźć idealnego zabiegu? Szukaj po:

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.