arrow_back
Wróć do wszystkich lekarzy
Dyplomowana Kosmetyczka

Beata Szymusiuk

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Policealnego Studium Kosmetycznego w Białymstoku, ukończyłam liczne kursy z zakresu kosmetyki leczniczej, pielęgnacyjnej oraz wizażu i stylizacji. W latach  2005 -2017 pracowałam w Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA, gdzie specjalizowałam się w depilacji laserowej.

Od 2017 r. pracuje w Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii dr Stawowska, w którym wykonuje zabiegi depilacji laserowej najbardziej zaawansowanym technologicznie laserem Light Sheer. Specjalizuję się w zabiegach zarówno na twarz i ciało wykorzystując w tym celu najnowocześniejszą aparaturę dostępną w Instytucie.

Jest zwolenniczką łączenia wielu różnych technologii w celu uzyskania jak najlepszych efektów terapeutycznych.

Wykonywane zabiegi

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, dogłębna wiedza, doskonalenie umiejętności oraz współpraca z lekarzami gwarantują wysoką jakość wykonywanych przeze mnie zabiegów, oraz satysfakcję pacjentów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.