arrow_back
Wróć do wszystkich lekarzy
Specjalista dermatologii i wenerologii

Elżbieta Stawowska

Jestem założycielką Instytutu Dr Stawowska i wspólnie z rodziną dzieląc zainteresowania zawodowe, tworzymy i rozwijamy to miejsce. Już od ponad 20 lat medycyna estetyczna to nie tylko mój zawód, ale również moja wielka pasja. Jestem lekarzem dermatologiem, który jako pierwszy wprowadził medycynę estetyczną na Podlasiu.

Moje doświadczenie

Edukacja

Ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku, a specjalizację I i II stopnia uzyskałam w Klinice Dermatologii i Wenerologii. Od 1998 r. zajmuje się dermatologią, medycyną estetyczną oraz kosmetologią leczniczą prowadząc własny Gabinet Specjalistyczny, później Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej DERMEDICA, a obecnie Instytut dr Stawowska.

W latach 2002 – 2008 współpracowałam z Instytutem dr Ireny Eris w Konstancinie – Jeziornej, gdzie wykonywałam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, zajmowałam  się leczeniem chorób skóry oraz pełniłam nadzór medyczny nad działalnością kosmetologiczną.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD), Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Towarzystwa Mezoterapii i Dermatochirurgii.

Pomimo swojego wieloletniego doświadczenia, mając na uwadze dynamiczny rozwój medycyny, regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych krajowych i międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach poświęconych zagadnieniom z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające uprawnienia do wykonywania zabiegów w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

Wykonywane zabiegi

W Instytucie zajmuje się dermatologią kliniczną, laseroterapią, zabiegami z zakresu dermatochirurgii i medycyny estetycznej. Od wielu lat specjalizuję się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i polimlekowego, zabiegach wolumetrycznych, tzw. soft liftingu, mezoterapii, oraz zabiegach z wykorzystaniem nici liftingujących.

Wykonuję również lipotransfer tkanki tłuszczowej oraz zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej z użyciem osocza bogatopłytkowego, fibryny, czynników wzrostu i komórek macierzystych. Dbając o maksymalne bezpieczeństwo i satysfakcję pacjentów, stosuję wyłącznie sprawdzone, skuteczne i nowoczesne metody oraz technologie i urządzenia posiadające certyfikaty.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.