arrow_back
Wróć do wszystkich lekarzy
Magister zdrowia publicznego

Justyna Stawowska

Jestem Absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w którym uzyskałam tytuł mgr Zdrowia Publicznego. Ukończyłam również Wyższą Szkołę Medyczną w Białymstoku zdobywając uprawnienia dyplomowanej kosmetyczki.

Moje doświadczenie

O mnie

Z branżą medycyny estetycznej jestem związana od 2016 r. Swoją pracę zawodową zaczynałam jako rejestratorka medyczna. W Instytucie dr Stawowskiej pełnię rolę managera PR oraz twórcy reklamy i marketingu.

Jednak, to praca z pacjentem przynosi mi najwięcej satysfakcji. Dlatego też od 2018 r.  specjalizuję się w makijażu permanentnym. Kwalifikacje linergistki zdobyłam pod nadzorem najlepszych polskich ekspertów. Chcąc zapewnić najlepszą jakość usług, nieustannie doskonalę swoje umiejętności na cyklicznych szkoleniach z tej dziedziny.

Możecie mnie także spotkać na sali zabiegowej, gdzie asystuję lekarzom i otaczam pacjentów opieką- służąc pomocną dłonią i dobrym słowem.

Duża dynamika zmian w trendach reklamy i możliwościach marketingowych socjal mediów branży medycyny estetycznej wymaga licznych szkoleń, ciągłego pogłębiania wiedzy i umiejętności w tym zakresie.

Dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Moja praca daje mi ogromną satysfakcję i spełnienie. Wiem, że jestem w odpowiednim czasie i miejscu. A miejsce, w którym pracuję tworzą ludzie - wspaniali ludzie z pasją!

Wykonywane zabiegi

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.