arrow_back
Wróć do wszystkich lekarzy
Dietetyk kliniczny

Martyna Kłos-Oborska

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Moje doświadczenie

O mnie

W trakcie 5-letnich studiów uzyskałam obszerną wiedzę z zakresu dietoterapii otyłości, chorób dietozależnych, psychodietetyki oraz współpracy z pacjentami klinicznymi.

Pracę licencjacką poświęciłam zgłębianiu tematu otyłości, natomiast praca magisterska została poświęcona badaniom obejmującym grupę osób trenujących.

W trakcie trwania studiów uczestniczyłam w licznych szkoleniach mających na celu poszerzanie wiedzy oraz poznawanie najnowszych zaleceń, metod leczenia  poszczególnych jednostek chorobowych. Moim  zdaniem, w obecnych czasach, bardzo ważne jest, by na bieżąco śledzić nowości związane z dietetyką.

Dietetyka jest dla mnie nie tylko wyuczonym zawodem, ale również pasją i zainteresowaniem. W wolnych chwilach zgłębiam jej tajniki nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne -eksperymentując w kuchni.

Uważam, że zmiana stylu życia, w tym nawyków żywieniowych jest tanią i prostą receptą na zdrowie i długowieczność. Co i jak jemy ma bezpośredni wpływ na nasz organizm.

Prawidłowe odżywianie to również odporność na choroby zakaźne, zapobieganie chorobom układu sercowo-naczyniowego i cukrzycy, a w konsekwencji spowolnienie procesu starzenia.

Wykonywane zabiegi

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.