arrow_back
Wróć do wszystkich lekarzy
Specjalista chorób oczu

Robert Stawowski

Jestem współzałożycielem Instytutu Medycyny Estetycznej i Dermatologii, w którym zajmuje się zabiegami okolicy oczu. Dzięki wieloletniemu zawodowemu doświadczeniu łączę wiedzę z zakresu okulistyki z nowoczesnymi zabiegami medycyny estetycznej.

Moje doświadczenie

Edukacja

Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku, a specjalizację I i II stopnia uzyskałem w Klinice Okulistyki. Doktorat obroniłem w Instytucie Reumatologii w Warszawie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób oczu.

Pracowałem jako asystent Kliniki Okulistycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku. Byłem wieloletnim konsultantem Instytutu Reumatologii w Warszawie w zakresie diagnostyki i leczenia powikłań ocznych w chorobach autoimmunologicznych. Od 2005 roku prowadzę Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medix.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Uczestniczyłem w licznych zjazdach, kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych w kraju oraz za granicą. Jestem autorem ponad 20 artykułów naukowych.

Wykonywane zabiegi

W Instytucie zajmuję się zabiegami okolicy oczu, głównie plastyką powiek górnych i dolnych wykorzystując metodę przezskórna i przezspojówkową. W zabiegach okuloplastycznych stosuje liczne metody, między innymi laseroterapię, osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, nici biostymulujące i PDO.

Metody, które stosuję uzupełnianiają się i wzmacniają efekt terapeutyczny i estetyczny. Wykonuje również zabiegi dermatochirurgiczne oraz lecznicze zabiegi z użyciem toksyny botulinowej przy odwinięciu, podwinięciu i opadnięciu powiek.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.