Katarzyna

Blefaroplastyka - plastyka powiek

Plastyka powiek inaczej blefaroplastyka, jest to zabieg chirurgiczny, obejmujący powieki górne, dolne lub obie jednocześnie, wykonywany ze wskazań okulistycznych lub kosmetycznych. Zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry powiek, z wycięciem lub bez tkanki tłuszczowej oczodołu. Można go wykonać metodą tradycyjną przy pomocy skalpela lub przy użyciu lasera.

Opinia naszego klienta

Katarzyna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Na samym początku Pan Doktor razem z synem Dr Aleksandrem wyjaśnili mi, na czym będzie polegać zabieg. Spokojnie krok po kroku bez pośpiechu, dzięki temu przestałam odczuwać strach przed zabiegiem. Plastyka powiek przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, ale najlepsze co mnie spotkało to efekty. Efekt odmłodzenia, że WOW. Polecam z całego serca! Polecam Instytut Dr Stawowska.

Ocena klienta

star
star
star
star
star
Sprawdź ten zabieg
arrow_forward
Zabieg wykonał/ła:

Robert Stawowski

Specjalista chorób oczu

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Godziny pracy Instytutu drStawowska