Opinia Katarzyna - Blefaroplastyka 08.04.22r.

Opinia Pani Katarzyny o zabiegu Plastyki powiek inaczej blefaroplastyka w dniu 08.04.22r., Blefaroplastyka jest to zabieg chirurgiczny, obejmujący powieki górne, dolne lub obie jednocześnie, wykonywany ze wskazań okulistycznych lub kosmetycznych. Zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry powiek, z wycięciem lub bez tkanki tłuszczowej oczodołu.

Opinia naszego klienta

Katarzyna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Na samym początku Pan Doktor razem z synem Dr Aleksandrem wyjaśnili mi, na czym będzie polegać zabieg. Spokojnie krok po kroku bez pośpiechu, dzięki temu przestałam odczuwać strach przed zabiegiem. Plastyka powiek przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, ale najlepsze co mnie spotkało to efekty. Efekt odmłodzenia, że WOW. Polecam z całego serca! Polecam Instytut Dr Stawowska.

Ocena klienta

star
star
star
star
star
Sprawdź ten zabieg
arrow_forward
Zabieg wykonał/ła:

Robert Stawowski

Specjalista chorób oczu

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.