Opinia Paulina - Usta na płasko 18.12.22r.

Opinia Pani Pauliny o zabiegu Modelowania ust na płasko w dniu 18.12.22r.. Zabieg ten polega na podkreśleniu łuku kupidyna oraz precyzyjnym wymodelowaniu górnej wargi, za pomocą wstrzyknięcia w nie kwasu hialuronowego.

Opinia naszego klienta

Paulina

Jestem po zabiegu modelowaniu ust na płasko w Instytucie DrStawowska u dr. Aleksandra Stawowskiego. Jestem bardzo zadowolona! Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zabieg w tym miejscu, bo profesjonalizm i jakość obsługi pacjenta widać na każdym kroku. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, analizował razem ze mną jakich rzeczywistych efektów możemy się spodziewać, omawia zalecenia przed i po zabiegowe, idąc na zabieg byłam świadoma czego mogę się spodziewać. Moim zdaniem na wielkie oklaski zasługuje cały zespół, opieka przed w trakcie i po zabiegu jest naprawdę fantastyczna. Zespół Instytutu DrStawowska to ludzie na odpowiednim miejscu, wykonujących idealnie swoją pracę. Bardzo polecam, wybierając Instytut DrStawowska jesteś w profesjonalnych rękach.

Ocena klienta

star
star
star
star
star
Sprawdź ten zabieg
arrow_forward
Zabieg wykonał/ła:

Aleksander Stawowski

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.