Medycyna estetyczna

Lipoliza iniekcyjna

Zabieg już od: 500pln

Celluform + to odpowiedź na oczekiwania pacjentów, borykających się z nadmiarem tłuszczu oraz wiotkością skóry w okolicy podbródkowej, tzw. "drugim podbródkiem". Dzięki zabiegowi można uniknąć metod chirurgicznych i w prosty oraz nieinwazyjny sposób zredukować tkankę tłuszczową i poprawić wygląd dolnych partii twarzy i szyi.

Działanie

Działanie Celluform+ polega na rozpuszczaniu komórek tłuszczowych przy pomocy dezoksycholanu sodu (soli żółci). Odbywa się to w procesie lizy, która obejmuje błonę komórkową i elementy wewnątrzcytoplazmatyczne. W ten sposób dochodzi do przebudowy i stymulacji tkanki skórnej - staje się ona bardziej napięta, uzyskuje się efekt liftingu bez skalpela.

Efekty zabiegu

  • Wyraźny lifting okolicy podbródka i poprawienie jego zarysu (profilu pacjenta)
  • Ujędrnienie
  • Gładsza i napięta skóra
  • Poprawa metabolizmu oraz mikrokrążenie

Dodatkowym składnikiem produktu jest arnika górska, znana z właściwości przeciwzapalnych, łagodzących ból, a także przyspieszających resorpcję ewentualnych siniaków.

Lipoliza w Białymstoku

Jeżeli interesuje Państwa wysmuklenie figury, pozbycie się złogów zbędnej tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała (w tym trudnych do wyszczuplenia poprzez ćwiczenia czy dietę), zapraszamy na zabiegi odchudzające w Białymstoku, gdzie czekamy na pacjentów od poniedziałku do soboty. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu wizyty tak, aby jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb.

Modelowanie sylwetki w Białymstoku

Osoby, które biorą pod uwagę poddanie się zabiegowi takiemu jak lipoliza Białystok ma dużo do zaoferowania. W mieście pracuje wielu wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z doświadczeniem w redukcji nadmiaru tłuszczu z ciała oraz twarzy. Wśród nich można wymienić członków personelu naszej kliniki. To prawdziwi pasjonaci swojego zawodu, sukcesywnie doskonalący umiejętności i poszerzający wiedzę o nowych technikach zabiegowych.

W gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzamy profesjonalne procedury mające na celu zlikwidowanie lokalnych otłuszczeń. Wiemy, że nie zawsze łatwo np. zredukować boczki, drugi podbródek czy tzw. pelikany (obwisłe ramiona), nawet intensywnie trenując czy rezygnując z ulubionych smakołyków.

Z myślą o pacjentach borykających się z takimi problemami poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o modelowanie sylwetki Białystok to miasto, w którym przyjmujemy osoby zdecydowane na usunięcie tkanki tłuszczowej opornej na odchudzanie. Wysmuklamy ciało i poprawiamy owal twarzy przy użyciu nowoczesnych metod oraz sprawdzonych preparatów.

Zabiegi odchudzające w Białymstoku

W szerokim zakresie zabiegów wykonywanych w naszej białostockiej klinice znajdują się zaawansowane procedury, których zadanie polega na szybkim i efektywnym zredukowaniu niechcianego tłuszczu z wybranych miejsc.

Jednym z nich jest skuteczna, minimalnie inwazyjna lipoliza w Białymstoku, przeprowadzana w klinice dr Stawowskiej, dzięki której mogą Państwo trwale pozbyć się m.in. chomików, oponki, bryczesów czy wyszczuplić łydki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług gabinetu.

Cennik:

Lipoliza podbródka - Celluform 1 zabieg

500zł

Terapię przeprowadza się w serii 3 zabiegów w odstępie 2-tygodniowym.

Zabieg wykonuje:

Elżbieta Stawowska

Specjalista dermatologii i wenerologii

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward