Medycyna estetyczna

Stimulate & Lift - podnieś swoją skórę

Zabieg już od: 3000pln

Zabieg Neauvia Stimulate & Lift to luksusowy zabieg opracowany przez markę Neauvia Organic, który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy. Po latach badań i obserwacji w laboratorium badawczym w Lugano, szwajcarscy i włoscy naukowcy opracowali innowacyjne niechirurgiczne stymulowanie skóry z widocznym efektem liftingu.

Jak wygląda zabieg?

Neauvia Stimulate&Lift jest zabiegiem, który swoją niezwykłą skuteczność zawdzięcza kompozycji najwyższego stężenia kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia. Stymulacja tą mieszanką składników zapewnia skórze naprawdę rewolucyjne efekty odmładzające.

Cała terapia jest cyklem trzech zabiegów, z których pierwszy trwa około 60 minut, a dwa kolejne po około 45 minut.

W czasie pierwszej wizyty wykonuje się aplikację usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia i mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym z dodatkiem aminokwasów (glicyny i l-proliny) – ten zabieg trwa ok. 60 minut.

Po upływie odpowiednio 4 i 8 tygodni wskazane są kolejne dwie aplikacje nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów – te zabiegi są krótsze, trwają ok. 45 minut.

Jakie są efekty zabiegu?

  • Długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie skóry
  • Poprawa gęstości tkanki
  • Widoczna poprawa napięcia skóry twarzy
  • Widoczny efekt uniesienia owalu

Zabieg Neauvia Stimulate&Lift z wyjątkową intensywnością stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu w naturalny, organiczny sposób zapewnia efekt zagęszczenia skóry oraz widoczne podniesienie owalu twarzy. Następuje proces trójwymiarowego nawilżenia skóry, dzięki kompozycji dwóch aminokwasów: glicyny i lproliny, które utrwalają i podtrzymują swoistą siatkę kolagenową. Efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy.

Cennik:

Neauvia STIMULATE & LIFT – podnieś swoją skórę

3000zł

Cena obejmuje 3 zabiegi, w odstępach 4 tygodniowych.

Zabieg wykonuje:

Elżbieta Stawowska

Specjalista dermatologii i wenerologii

Więcej informacji
search
Zabieg wykonuje:

Aleksander Stawowski

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward