Modelowanie ciała

Bandaże Arosha

Zabieg już od: 200pln

Nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit czasami nie chcą ustąpić pomimo stosowania diety i podejmowania aktywności fizycznej. Pragnienie wymodelowania sylwetki i brak efektów w walce z niedoskonałościami ciała może wpływać na znaczne pogorszenie samopoczucia i obniżenia samooceny.

Na szczęście z pomocą pacjentom przychodzą bandaże arosha. Te specjalistyczne kompresy z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, przyspieszają przemianę materii i spalanie tłuszczu oraz likwidują zastoje płynów, zapewniając spektakularne efekty modelujące i ujędrniające.

Bandaże wyszczuplające
stanowią idealne narzędzie, nie tylko pozwalające spełnić marzenie o wymarzonej sylwetce, ale również przywracające pewność siebie i satysfakcję z własnego wyglądu.

Arosha - bandaże wyszczuplające w Białymstoku

Zabieg przy wykorzystaniu bandaży wyszczuplających opiera się na współdziałaniu zaawansowanych składników zawartych w kompresach z delikatnej bawełny. Dzięki ciasnemu owinięciu ciała w trakcie zabiegu składniki aktywne uwalniają się i stopniowo penetrują skórę pacjenta, wpływając na wyszczuplenie sylwetki i zdrowy wygląd skóry.

Zabieg przy użyciu bandaży wyszczuplających wykonany w Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii w Białymstoku wspomaga drenaż limfatyczny, stymuluje przemianę materii, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz poprawia nawilżenie i ujędrnienie skóry.

Czym są bandaże wyszczuplające?

Bandaże arosha to specjalistyczne produkty wykorzystywane w zabiegach estetycznych i kosmetycznych, które mają na celu modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu oraz poprawę wyglądu i jędrności skóry. Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, takimi jak ekstrakty roślinne (np. mięta, kofeina, aloes, guarana, bluszcz), oraz inne substancje czynne (np. kwas hialuronowy), które uwalniają się pod wpływem ciepła i stopniowo penetrują skórę.

Na czym polega działanie bandaży antycellulitowych i wyszczuplających?

Bandaże arosha wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami o działaniu dostosowanym do potrzeb pacjenta. Bandaże służą do owijania określonych miejsc na ciele, wymagających wyszczuplenia i wymodelowania. W wyniku efektu termicznego składniki o działaniu wyszczuplającym i o właściwościach redukujących cellulit stopniowo przenikają w głąb skóry, docierając bezpośrednio do miejsc docelowych.

Zastosowanie bandaży poprawia krążenie krwi, co wspomaga drenaż limfatyczny, przyspiesza usuwanie zastoju płynów i likwiduje obrzęki. W efekcie skóra staje się bardziej napięta, gładka i jędrna.

Ponadto bandaże arosha stymulują przemianę materii w komórkach skóry i wspierają spalanie tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg wyszczuplający przy użyciu bandaży arosha?

Zabieg poprzedzony jest peelingiem, który poprawia wchłanianie składników aktywnych. Wybrany obszar ciała owija się specjalnie dobranym rodzajem bandaża dostosowanym do potrzeb pacjenta. Następnie nakładana jest folia, a pacjenta przykrywa się kocem (co podwyższa temperaturę i poprawia wchłanianie aktywnych składników). Po około 30 minutach wykonuje się zabieg (masaż) pozwalający na wmasowanie odpowiednio dobranego kremu.

Gdzie zakłada się bandaże wyszczuplające - partie ciała

W zależności od potrzeb pacjenta bandaże wyszczuplające i modelujące stosuje się na:

 • nogi,
 • pośladki,
 • brzuch,
 • ramiona,
 • biust.

Bandaże wyszczuplające - wskazania

 • Cellulit,
 • Zastój płynów i obrzęk,
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • Zwiotczenie skóry,
 • Odwodnienie skóry.

Rodzaje bandaży modelujących sylwetkę

W zależności od rodzaju substancji aktywnych zabiegi z użyciem bandaży arosha dzieli się na:

 • drenujące (Arosha Aqua Drain)
 • wyszczuplające (Arosha Slim Cel)
 • antycellulitowe (Arosha Cel Therm), również w walce z cellulitem obrzękowym (Arosha Oedemacel) oraz cellulitem włóknistym (Arosha Firming)
 • wyszczuplająco-antycellulitowe (Arosha Lipho Cel),
 • ujędrniająco-odświeżające (Arosha Firm Up),
 • liftingująco-modelujące (Arosha FIRMING).

Inne bandaże stosujemy na biust (Arosha Push Up). Preparaty w nich zawarte modelują kształt biustu i powiększają jego rozmiar.

Zalecenia przed zastosowaniem bandaży modelujących sylwetkę

Przed zastosowaniem bandaży nie należy wykonywać depilacji obszaru zabiegowego. Nie zaleca się również opalania i korzystania z solarium.

Bandaże arosha - efekty po zabiegu

 • Redukcja cellulitu,
 • Usunięcie obrzęków limfatycznych,
 • Poprawa nawilżenia i jędrności skóry,
 • Redukcja tkanki tłuszczowej,
 • Zmniejszenie obwodu w obszarze zabiegowym.

Ile trwa zabieg antycellulitowy z użyciem bandaży?

Zazwyczaj cały zabieg trwa około 45 minut.

Zalecenia po zabiegu z bandażami antycellulitowymi i wyszczuplającymi

Po zabiegu zaleca się regularne peelingowanie i nawilżanie skóry, właściwe nawodnienie organizmu, stosowanie prawidłowej diety i aktywności fizycznej.

Bandaże antycellulitowe i wyszczuplające - przeciwwskazania

 • Ciąża, laktacja,
 • Zaburzenia krążenia,
 • Zapalenie żył,
 • Schorzenia kardiologiczne,
 • Aktywne choroby onkologiczne,
 • Zakażenia wirusowe, bakteryjne lub grzybicze skóry.

Bandaże wyszczuplające arosha w Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii - dlaczego warto wykonać zabieg u dr Stawowskiej?

Bandaże wyszczuplające w Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii w Białymstoku są całkowicie nieinwazyjną metodą modelowania sylwetki i poprawy kondycji skóry.

Specjaliści z Instytutu dr Stawowskiej mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej i dermatologii. Ich wiedza oraz stałe dokształcanie się w najnowszych technologiach i metodach gwarantują, że każdy zabieg przeprowadzany jest z największą precyzją i dbałością o jakość, komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Ogromną zaletą jest indywidualne podejście do potrzeb skóry i oczekiwań pacjentów, pozwalające dobrać najodpowiedniejsze metody i składniki w celu uzyskania zadowalających rezultatów.

W Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii w Białymstoku wykorzystuje się wyłącznie preparaty wysokiej jakości, a stosowane bandaże wyszczuplające zapewniają spektakularne efekty działania. Zabiegi odbywają się w relaksującej atmosferze.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bandażach wyszczuplających lub sprawdzić, jakie efekty zapewnią Twojej skórze, zachęcamy do kontaktu z naszym Instytutem.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące bandaży wyszczuplających.

Jak działają bandaże wyszczuplające?

Siła działania bandaży do pielęgnacji ciała tkwi w składnikach aktywnych, które przenikają w głąb skóry, poprawiają krążenie, redukują tkankę tłuszczową, likwidują zastoje płynów oraz wspomagają drenaż limfatyczny. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i dobrze nawilżona, następuje redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Bandaże wykazują również skuteczność w walce z cellulitem obrzękowym (Arosha Adipocel/Oedemacel).

W jakiej klinice robią zabiegi antycellulitowe - bandaże wyszczuplające (Białystok)

Jest kilka klinik w Białymstoku oferujących zabiegi przy wykorzystaniu bandaży arosha. Jednym z miejsc jest Instytut Medycyny Estetycznej i Dermatologii dr Stawowskiej.

Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży wyszczuplających?

Zabieg rozpoczyna się od peelingu wpływającego na lepsze przyswajanie substancji aktywnych. Następnie na ciało nakładane są bandaże wykonane z delikatnej bawełny nasączone składnikami, które w trakcie zabiegu przenikają w głąb skóry. Po zabiegu wykonuje się masaż przy użyciu odpowiedniego kremu.

Jak często powinno się stosować bandaże arosha?

Zabieg zaleca się stosować w seriach, a ilość zabiegów i częstotliwość dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb skóry pacjenta. Zwykle jest to 4 – 6 zabiegów w odstępach około tygodnia, lub jako uzupełnienie innych zabiegów modelujących ciało.

Na jakie okolice ciała można stosować bandaże modelujące?

Bandaże modelujące stosuje się na obszary wymagające ujędrnienia, wyszczuplenia, z cellulitem (również cellulitem włóknistym) i zastojami limfatycznymi, takie jak brzuch, uda, łydki, pośladki, ramiona, biust. W trakcie zabiegu składniki aktywne z bandaży, odpowiednio dobrane do potrzeb pacjenta, przenikają w głąb skóry i wpływają na osiąganie oczekiwanych rezultatów, m.in. redukcja cellulitu i obrzęków, poprawa ujędrnienia i nawilżenia skóry, oraz zmniejszenie obwodu ciała w obszarach zabiegowych. 

Bandaże Arosha - cena:

Bandaże Arosha

200zł

Dodatkowy peeling

+50zł

Zabieg wykonuje:

Kinga Jarocka

Dyplomowana pielęgniarka

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward