Okulistyka estetyczna

Plastyka powiek (blefaroplastyka)

Zabieg już od: 3000pln

Profesjonalna plastyka powiek w Białymstoku

Dla osób zainteresowanych zabiegiem blefaroplastyki zwanym także jako plastyka powiek Białystok stanowi bardzo dobrą lokalizację. Można skorzystać w niej z usług Instytutu Medycyny Estetycznej i Dermatologii dr Stawowskiej, który oferuje zabieg chirurgiczny obejmujący powieki górne, dolne lub zarówno górne, jak i dolne.

Może być on wykonywany ze względu na wskazania okulistyczne, ale także wyłącznie kosmetyczne. Jeżeli posiadają Państwo opadające powieki Białystok prezentuje bardzo wysoki poziom zabiegów plastyki powiek, których efekt utrzymuje się od 5 do nawet 20 lat.

Czy trudno Ci przyjechać do Białegostoku na konsultację?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji online. Wypełnij formularz i załącz wyraźne zdjęcia twarzy. Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie w ciągu kilku dni i otrzymasz od nas odpowiedź z sugestią zabiegu, wyceną i dostępnymi terminami na zabieg. W klinice musisz być tylko raz - na konsultację i zabieg.

Przejdź do konsultacji online
arrow_forward

Zniweluj opadające powieki w Białymstoku w klinice dr Stawowskiej

W zależności od konkretnego przypadku plastykę powiek wykonujemy jedną z dwóch dostępnych metod: przy pomocy skalpela lub przy użyciu lasera. W obu przypadkach nacięcia wykonywane są w naturalnych załamaniach powiek, dzięki czemu nie widać blizn pozabiegowych.

Osoby posiadające opadające powieki mieszkające w Białymstoku mogą rozważyć przede wszystkim ze względu na dostęp do laserowej plastyki powiek. To zabieg nieinwazyjny, dzięki czemu znacznemu skróceniu ulega okres rekonwalescencji i gojenia, a ewentualne obrzęki lub siniaki zostają zniwelowane do minimum.

Czym jest zabieg blefaroplastyki?

Plastyka powiek inaczej blefaroplastyka, jest to zabieg chirurgiczny, obejmujący powieki górne, dolne lub obie jednocześnie, wykonywany ze wskazań okulistycznych lub kosmetycznych.

Na czym polega i jak przebiega zabieg?

Zabieg  polega na wycięciu nadmiaru skóry powiek, z wycięciem lub bez tkanki tłuszczowej oczodołu. Można go wykonać metodą tradycyjną  przy pomocy skalpela lub przy użyciu lasera. Nacięcia na skórze górnych i dolnych powiek są wykonywane w naturalnych załamaniach  powiek, co pozwala na ukrycie blizn przy otwartych oczach.

Zakładane są szwy, które usuwane są w 5 dobie po zabiegu. Przeprowadza się go  zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym lub na życzenie pacjenta w znieczuleniu ogólnym. Zabieg zazwyczaj trwa około godziny.

Na czym polega różnica między metodami?

W porównaniu do klasycznej metody chirurgicznej zabieg przy użyciu lasera jest bezkrwawy, charakteryzuje się szybszym okresem rekonwalescencji. Dzięki temu, że laser w trakcie cięcia równocześnie koaguluje naczynia, ogranicza krwawienie, minimalizuje ryzyko powstawania obrzęków i rozległych siniaków, a tym samym przyśpiesza proces gojenia.

Jak często wykonujemy zabieg?

Plastykę powiek górnych i dolnych można wykonać do dwóch razy w życiu.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekt zabiegu utrzymuje się od  5 do 20 lat.

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Zabieg poprzedzony jest konsultacją okulistyczną, na której przeprowadzane jest badanie i omawiane możliwe metody leczenia. Przed zabiegiem pacjent powinien wykonać zalecone badania.

Zastanawiasz się nad wykonaniem zabiegu plastyki powiek? Zmagasz się z problemem opadających powiek, nadmiarem skóry na powiece? A może masz zmęczony wyraz twarzy spowodowany opadającymi, wiotkimi powiekami? Jeśli zgadzasz się przynajmniej z jedną z tych rzeczy – blefaroplastyka powiek jest właśnie dla Ciebie.

W ostatnim czasie odbywaliśmy indywidualne szkolenie, które miało na celu zwiększyć kwalifikacje naszych lekarzy. Tematem przewodnim szkolenia była blefaroplastyka powiek górnych i dolnych. Kurs poprowadził sam Dr Mario Goisis – uznany na całym świecie chirurg plastyk.

Cennik:

Blefaroplastyka

Plastyka powiek górnych bez wycięcia tkanki tłuszczowej + laser CO2 na blizny

3200zł

Plastyka powiek górnych z wycięciem tkanki tłuszczowej oczodołu + laser CO2 na blizny

4000zł

Plastyka powiek dolnych + laser CO2 na blizny

4300zł

Plastyka powiek górnych i dolnych + laser CO2 na blizny

7500zł

Znieczulenie anestezjologiczne

od 600zł

Laser CO2 na blizny po blefaroplastyce

350zł

Katarzyna

Blefaroplastyka - plastyka powiek

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Na samym początku Pan Doktor razem z synem Dr Aleksandrem wyjaśnili mi, na czym będzie polegać zabieg. Spokojnie krok po kroku bez pośpiechu, dzięki temu przestałam odczuwać strach przed zabiegiem. Plastyka powiek przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, ale najlepsze co mnie spotkało to efekty. Efekt odmłodzenia, że WOW. Polecam z całego serca! Polecam Instytut Dr Stawowska.

Ocena klientki:
star
star
star
star
star
Zabieg wykonała:
Robert Stawowski
Okulista, Specjalista chorób oczu

Świetłana

Blefaroplastyka - plastyka powiek

Byłam u doktora Roberta Stawowskiego na plastyce powiek górnych. Jestem bardzo bardzo zadowolona z efektów. Zauważają to również moi znajomi. Po zabiegu częściej słyszę komplementy. Czuje się młodsza i pewniejsza siebie. Polecam Instytut Dr Stawowska.

Ocena klientki:
star
star
star
star
star
Zabieg wykonała:
Robert Stawowski
Okulista, Specjalista chorób oczu
Zdjęcia pacjetna przed i po zabiegu blefaroplastyki.
Zdjęcia pacjetna przed i po zabiegu blefaroplastyki.
Zabieg wykonuje:

Robert Stawowski

Specjalista chorób oczu

Więcej informacji
search
Zabieg wykonuje:

Aleksander Stawowski

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward