Kosmetologia

Ferulac Peel

Zabieg już od: 250pln

Co to jest fotostarzenie?

Ciągła i przedłużona ekspozycja na promieniowanie słoneczne i ultrafioletowe zwiększa poziom wolnych rodników w skórze. Cząsteczki te są szkodliwe dla naszego organizmu i przyspieszają starzenie skórne (tzw. fotouszkodzenia), wywołując serię zmian, wpływających zarówno na wygląd skóry, jak i jej funkcjonowanie.

Widoczne zewnętrzne oznaki fotostarzenia to: skóra uszkodzona, z płytkimi lub głębszymi zmarszczkami, nieregularny koloryt, piegi, przebarwienia, odwodnienie, szorstkość i brak jędrności.

Na czym polega zabieg Ferulac Peel?

To medyczny zabieg antyoksydacyjny najnowszej generacji, który łączy technologię Nanotech z działaniem antyoksydacyjnym składników aktywnych, takich jak kwas ferulowy czy floretyna.

Zabieg jest prosty, bezpieczny i innowacyjny. Peelingi chemiczne działają, neutralizując wolne rodniki powodując przedwczesne starzenie, ujednolicając koloryt skóry i stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co zmniejsza głębokość zmarszczek.

Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie młodsza, bardziej elastyczna i pełna blasku.

Widoczne rezultaty

  • Jednolity i pełen blasku koloryt skóry
  • Zlikwidowanie przebarwień posłonecznych i piegów
  • Spłycenie zmarszczek
  • Nawilżenie i wygładzenie skóry

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest peeling?

W dermokosmetyce nazywamy tak wszystko, co powoduje przyspieszoną odnowę komórkową powierzchniowych warstw skóry, zapewniając jej zdrowie i piękny wygląd. Cele peelingu mogą być różne: oczyszczenie, nawilżenie, spłycenie zmarszczek, działanie depigmentujące, regulacja wydzielania sebum itd.

Co będę czuć w trakcie i po zabiegu Ferulac Peel?

Aplikacja peelingu jest szybka, bezpieczna, nie powoduje bólu ani szczypania. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji oznaczającej rezygnację z życia zawodowego ani towarzyskiego.

Po zabiegu skóra będzie napięta i gładka. W ciągu pierwszego tygodnia przejdzie proces odnowy komórkowej, co przejawi się delikatnym złuszczeniem. Nie należy się tym martwić, bo jest to korzystny proces.

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Przez pierwsze dni po zabiegu należy stosować krem nawilżający i regenerujący. Następnie można wrócić do kremów stosowanych zazwyczaj. W pierwszych dniach po zabiegu należy unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce i nadmiernego ciepła. Należy stosować filtry przeciwsłoneczne SPF50, aby chronić skórę.

Z jaką częstotliwością można stosować Ferulac Peel?

Peeling można stosować co 21 dni. Ostateczna liczba zabiegów zależy od stanu skóry i rezultatu, jaki chce się osiągnąć.

Czy można stosować ten zabieg w lecie?

Tak, ten zabieg, w odróżnieniu od wielu innych peelingów, może być stosowany przez cały rok, dlatego jest unikatowy. Dzięki połączeniu składników antyoksydacyjnych i fotoochronnych można wykonywać zabiegi także w lecie, pod warunkiem przestrzegania zaleceń specjalisty dotyczących pielęgnacji po peelingu.

Cennik:

Ferulac Peel

Ferulac Peel Classic

250zł

Ferulac Peel + Classic Plus

260zł

Ferulac Peel + Zabieg Blask

320zł

Zabieg wykonuje:

Beata Szymusiuk

Dyplomowana Kosmetyczka

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward