Kosmetolog

Posiadamy bardzo szeroką ofertę zabiegów oczyszczających, pielęgnacyjnych, przeciwstarzeniowych, a także likwidujących przebarwienia. Oferujemy także wykonanie profesjonalnego manicure lub pedicure, hennę i regulację brwi oraz depilację woskiem lub laserem.

Nie możesz znaleźć idealnego zabiegu? Szukaj po:

Zabiegi oczyszczające

Zabiegi pielęgnacyjne

Zabiegi przeciwstarzeniowe

Zaufany kosmetolog w Białymstoku – gdzie go znaleźć?

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalny kosmetolog w Białymstoku, to warto skorzystać z usług Instytutu Medycyny Estetycznej i Dermatologii dr Stawowskiej. Wszystkie zabiegi znajdujące się w naszej ofercie są wykonywane przez doświadczony zespół medyczny oraz kosmetyczny, dzięki czemu jakość usług prezentuje najwyższy poziom. Kosmetyka w Białymstoku prowadzona w ramach naszej kliniki gwarantuje nie tylko satysfakcjonujące efekty, ale także pełen komfort i bezpieczeństwo. Do potrzeb każdego pacjenta indywidualnie dobieramy bezpieczne terapie, przywiązując dużą wagę do przyjaznej atmosfery oraz pełnej dyskrecji.

Profesjonalna kosmetologia i kosmetyka w Białymstoku

Niezależnie od tego, jakim typem specjalisty jest poszukiwany przez Państwa kosmetolog, w Białymstoku można skorzystać z usług naszego Instytutu Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Posiadamy bardzo szeroką ofertę zabiegów oczyszczających, pielęgnacyjnych, przeciwstarzeniowych, a także likwidujących przebarwienia. Oferujemy także wykonanie profesjonalnego manicure lub pedicure, hennę i regulację brwi oraz depilację woskiem lub laserem Light Sheer DUET.

Jeżeli są Państwo posiadaczami skóry tłustej lub mieszanej warto skorzystać z pomocy doświadczonego kosmetologa w Białymstoku, który doradzi odpowiednią pielęgnację do tego typu cery. Pozostajemy na bieżąco z najnowszymi technologiami oraz produktami kosmetycznymi. Dobry przykład stanowi choćby peeling węglowy V-Carbon. Jeśli interesują Państwa najnowsze technologie, jakimi aktualnie dysponuje kosmetyka w Białymstoku to jest to m.in. terapia komórkami macierzystymi i stymulacja skóry czynnikami wzrostu. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że ze wszystkich miast Polski, w których dostępna jest innowacyjna kosmetyka Białystok stanowi jedną z przodujących lokalizacji.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.