Okulistyka estetyczna

Laserowy lifting powiek

Zabieg już od: 500pln

Zabieg ten może być alternatywną metodą  dla osób niekwalifikujących się lub niezdecydowanych na chirurgiczną plastykę powiek. Polecany jest osobom, które chcą uzyskać odmłodzenie okolicy oczu poprzez zwiększenie  napięcia, ujędrnienia i wygładzenia skóry powiek.

Lifting laserowy powoduje głęboką regenerację skóry, zwiększenie jej napięcia, dzięki temu uzyskujemy efekt otwartego oka, zmniejszenie opadania powiek oraz młodszego i atrakcyjniejszego wyglądy twarzy. Zaletą tej metody jest brak cięcia chirurgicznego, blizn oraz szybka rekonwalescencja pozabiegowa.

Na czym polega i jak przebiega zabieg?

Zabieg polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry powiek  przy pomocy wiązki laserowej, wywołaniu stanu zapalnego i uruchomieniu naturalnych procesów naprawczych poprzez stymulację fibroblastów do bardzo intensywnej produkcji kolagenu.

Zabieg jest niezwykle precyzyjny dzięki użyciu najnowocześniejszego skanera frakcyjnego i trwa ok. 20minut. W celu poprawy komfortu pacjenta stosujemy godzinę przed zabiegiem specjalną maść znieczulającą oraz chłodzimy miejsca poddawane zabiegowi nawiewem z chłodziarki medycznej.

Bezpośrednio po zabiegu mogą  pojawić się drobne strupki, zaczerwienienie i obrzęk. Pacjent może odczuwać nieznaczne pieczenie i tkliwość przy dotyku.  Wszystkie te objawy mają charakter nietrwały, przemijający i ustępują w ciągu kilku  dni od zabiegu.

Jak często wykonujemy zabieg?

Terapia obejmuje od 1 do 4 zabiegów,  przeprowadzanych w odstępach sześciotygodniowych. Schemat terapii dobierany jest u każdego pacjenta indywidualnie i ustalany na konsultacji lekarskiej poprzedzającej zabieg.

Cennik:

Laserowy lifting powiek

500zł

Zabieg wykonuje:

Robert Stawowski

Specjalista chorób oczu

Więcej informacji
search
Zabieg wykonuje:

Aleksander Stawowski

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward