Kosmetologia

Mikronakłuwanie

Zabieg już od: 350pln

Jest to jedyne takie połączenie zabiegowe wykorzystywane w medycynie estetycznej. Zabieg zapewnia niezwykłą skuteczność i rozszerza, wszystkim znane wskazania dla standardowego rollera.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na nakłuwaniu rolką z igłami o długości 0,3 mm z równoczesną infuzją (podciśnieniem) preparatów aktywnych. Preparaty do infuzji zostały opracowane do każdego rodzaju skóry (kwas hialuronowy, salicynowy, kojowy i witamina C).

Zabieg gwarantuje intensywna stymulacje kolagenu i elastyny, przyśpieszenie procesów samonaprawczych, redukcje zmarszczek mimicznych, poprawę owalu twarzy, zwiekszenie elastyczności skóry, rozjaśnienie przebarwień. Pomocny również przy leczeniu trądziku.

Zabieg przeznaczony jest dla:

  • Cienkiej i wiotkiej skóry
  • Skóry naczynkowej
  • Skóry starzejącej się
  • Skóry z przebarwieniami
  • Skóry z trądzikiem
  • Skóry suchej i zmęczonej

Dzięki zabiegom SilkPeel MiraRollers zyskujesz:

  • Eksfoliację naskórka
  • Infuzję substancji aktywnych (kwas hialuronowy, witamina C, kwas salicylowy, arbutyna + kwas kojowy + kwas glikolowy)
  • Działanie napinające i wygładzające zmarszczki

MiraRollers to najnowsza końcówka zabiegowa do urządzenia SilkPeel wykorzystującego technologię DermalInfusion. Urządzenie to jest najnowocześniejszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem dla skór wymagających pielęgnacji na najwyższym poziomie.

SilkPeel DermalInfusion pracuje w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie. Polscy specjaliści również docenili potencjał SilkPeel DermalInfusion.Od teraz SilkPeel DermalInfusion wzbogaca się o dodatkową końcówkę MiraRollers, która rozszerza wskazania typowej mikroiniekcji o zabiegi do pielęgnacji skóry trądzikowej i skóry z przebarwieniami różnego pochodzenia.Z końcówką MiraRollers standardowy roller zyskuje nowy wymiar!!!

Cennik:

Mikronakłuwanie MiraRollers

Twarz

350zł

Twarz + szyja

400zł

Twarz + szyja + dekolt

450zł

Złuszczanie (mikrodermabrazja SilkPeel)

+100zł

Zabieg wykonuje:

Beata Szymusiuk

Dyplomowana Kosmetyczka

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward