Medycyna estetyczna

Nlift

Zabieg już od: 4500pln

Zabieg Nlift

Zabieg Nlift można opisać jako kompleksowy plan odmładzania albo rytuał młodości. Bazuje na technologii mezoterapii, modelowania twarzy z wykorzystaniem wypełniaczy oraz oddziaływania na skórę podczerwienią. Połączenie trzech różnych rodzajów terapii odnotowuje dobre efekty pod postacią ujędrnienia i zagęszczenia skóry. 

N lift – na czym polega?

Zabieg liftingujący Nlift wykonywany w naszym gabinecie to dwie sesje oraz seria ściśle połączonych ze sobą procedur. Zastosowane w odpowiedniej kolejności oraz przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych składników i preparatów pozwalają na uruchomienie procesów biorewitalizacji skory. Możemy obserwować m.in. znaczną poprawę nawilżenia oraz wzrost liczby fibroblastów. Fibroblasty to rodzaj komórek występujących w tkance łącznej, które odgrywają kluczową rolę w procesach regeneracji i naprawy skóry. Są odpowiedzialne za produkcję ważnych białek strukturalnych, takich jak kolagen i elastyna, które zapewniają skórze jędrność i elastyczność.

Zabieg lifingujący Nlift – na czym polega?

Zabieg liftingujący Nlift składa się z dwóch sesji i kilku ściśle określonych etapów. 

Pierwsza sesja Nlift

Pierwsza sesja Nlift polega przede wszystkim na mezoterapii, czyli iniekcji niewielkich ilości substancji odżywczych, takich jak kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, peptydy i minerały, w głąb skóry. Pozwala to na nawilżenie i regenerację, zniwelowanie oznak zmęczenia, a w wielu przypadkach również na wygładzenie blizn

Dzięki temu skóra jest przygotowana do kolejnego kroku, czyli zabiegu zwiększającego dogłębne nawilżenie. Zastosowanie takich składników jak nieusieciowany kwas hialuronowy i in. sprawia, że preparat wnika głęboko w komórki skóry i skutecznie ją nawadnia.

Na zakończenie pierwszej sesji N lift nakładamy pacjentowi maskę regenerującą, która dodatkowo odżywia, wycisza oraz łagodzi skórę po zabiegu. 

Druga sesja Nlift

Na drugą sesję Nlift umawiamy się po tygodniu. Po dogłębnym nawilżeniu i zregenerowaniu skóry sięgamy po wypełniacze. Ich skład jest skomponowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta. Zastosowanie w Nlift znajduje tu też termolifting, czyli zabieg wykorzystujący światło podczerwone lub fale radiowe. Termolifting łączymy z peelingiem wodnym, co pozwala na intensywniejsze oddziaływanie substancji aktywnych. W rezultacie zawarty w skórze kolagen ulega przebudowie, a fibroblasty zostają pobudzone do produkowania nowych włókien kolagenowych. 

Ostatni krok N lift to nałożenie maski regeneracyjnej. 

Zakończenie zabiegu Nlift

Dla osiągnięcia dobrych rezultatów ogromne znaczenie ma pielęgnacja pozabiegowa. Pacjent, który zdecydował się na zabieg Nlift, otrzymuje zestaw specjalnych produktów. Stosowanie ich regularnie i według zaleceń pozwala wzmocnić i przedłużyć efekty. 

Efekty zabiegu Nlift

Efekty, jakie może dać N lift, to m.in.:
- Poprawa jędrności skóry twarzy,
- Zniwelowanie zmarszczek oraz bruzd,
- Ujednolicenie struktury skóry,
- Wypełnienie centralnej części twarzy,
- Zwiększenie poziomu nawilżenia skóry.

Skuteczność zabiegu liftingującego Nlift potwierdzono badaniami klinicznymi. Podczas badań wykazano 101-procentowy wzrost fibroblastów po 3 tygodniach od wykonania zabiegu.

Wskazania do zabiegu Nlift

Kto może zdecydować się na lifting Nlift? Wskazaniami do zabiegu mogą być:
- Utrata z wiekiem napięcia skóry twarzy oraz jej jędrności,
- Chęć uzyskania wyraźniejszego konturu twarzy,
- Zmarszczki,
- Zmęczona, szara skóra.

Nlift – przeciwskazania 

- Skórne choroby autoimmunologiczne,
- Zmiany trądzikowe, zapalenia skóry, opryszka itp. na lub blisko obszaru twarzy,
- Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
- Radioterapia lub terapia ultradźwiękami w obszarze leczenia,
- Nadwrażliwość na którykolwiek składnik, 
- Niekontrolowana padaczka,
- Okres ciąży i karmienia piersią,
- Ciężkie alergie,
- Stosowanie laseroterapii, głębokiego złuszczania chemicznego lub dermabrazji.

Nlift to jeden z zabiegów przeprowadzanych w Instytucie Dr Stawowskiej. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem z pacjentem, podczas którego wykluczamy przeciwskazania oraz informujemy o możliwych do osiągnięcia efektach.

Nlift - cena:

Nlift - Odmłodzenie i lifting

Cała twarz

1000zł

Nlift - Odmłodzenie i lifting

4500zł

Zabieg wykonuje:

Elżbieta Stawowska

Specjalista dermatologii i wenerologii

Więcej informacji
search
Zabieg wykonuje:

Aleksander Stawowski

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward