Medycyna estetyczna

Powiększenie ust Białystok, modelowanie, korekcja kształtu

Zabieg już od: 1000pln

Wypełnienie ust kwasem hialuronowym zalecane jest osobom, które nie są zadowolone z kształtu i rozmiaru swoich ust. Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej po wykonaniu zabiegu trwającego około 30 minut, można osiągnąć wymarzoną wielkość i kształt ust.

Podczas zabiegu powiększania ust w Białymstoku przeprowadzonym przez naszych specjalistów, uda się dodać ustom sprężystości i jędrności, niwelując oznaki starzenia i zmarszczki okolic ust (tzw. „zmarszczki palacza").

Wypełnienie ust kwasem hialuronowym polecane jest także osobom, które borykają się z problemem zanikającego kolorytu oraz takie, u których zachodzi konieczność rekonstrukcji asymetrii. Warto podkreślić, że jeżeli chodzi o powiększanie ust w Białymstoku, cena nie odbiega od ofert w innych większych miastach.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na precyzyjnym wprowadzeniu preparatu kwasu hialuronowego w skórę właściwą warg, przy pomocy jednorazowej ampułko-strzykawki, zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Po zabiegu, miejsce wstrzyknięcia kwasu hialuronowego jest masowane, by równomiernie rozprowadzić preparat.

W zależności od oczekiwań pacjenta istnieje możliwość poprawienia konturu ust, zwiększenia objętości wargi górnej i dolnej, nawilżenia oraz podniesienia kącików ust. Modelowanie kształtu ust powoduje poprawę ich wyglądu i odmłodzenie, przy jednoczesnym zachowaniu efektu naturalności.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Estetyczny efekt utrzymuje się około 9-12 miesięcy. Uzależniony jest od rodzaju skóry, trybu życia pacjenta, korzystania z kąpieli słonecznych i solarium. W kwestii takiej, jak powiększenie ust w Białymstoku, cena różni się w zależności od rodzaju kwasu oraz jego ilości niezbędnej do wykonania zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania efektu?

  • Ciąża
  • Laktacja
  • Nowotwory
  • Infekcje skórne w okolicach ust
  • Opryszczka
  • Choroby układu immunologicznego
  • Stosowanie leków przeciwzapalnych i preparatów kwasu salicylowego (np. aspiryna) na około 3 dni przed zabiegiem

Po zabiegu może  wystąpić obrzęk warg, zaczerwienienie, niekiedy zasinienie lub krwiak, w miejscu  wkłucia igły. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Wszystkie preparaty stosowane w naszym Instytucie są najwyższej jakości, przeszły testy kliniczne, a także posiadają certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

Cennik:

Modelowanie, korekta, nawilżanie ust - Kwas hialuronowy

Croma Saypha Filler 1 ml

1100zł

Fillmed Art Filler Lips 1 ml

1100zł

Restylane – ampułka 1 ml

1100zł

NEAUVIA – ampułka 1 ml

1000zł

STYLAGE – ampułka 1 ml

1200zł

Nici APTOS

Aptos Exellence Visage (10 szt.)

4500zł

Aptos Exellence Visage Soft (10 szt.)

3500zł

Aptos Nano Vitis (pod oczy)

1200zł

Aptos Nano Vitis (podbródek)

1800zł

Zabieg wykonuje:

Elżbieta Stawowska

Specjalista dermatologii i wenerologii

Więcej informacji
search
Zabieg wykonuje:

Aleksander Stawowski

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward