Modelowanie ciała

Zaffiro - Thermolifting

Zabieg już od: 400pln

Sekret Zaffiro

Każda z nas czasami zastanawia się - jak to możliwe, że niektóre kobiety wyglądają jakby z każdym rokiem coraz lepiej, młodziej a przecież czas upływa wszystkim tak samo.

Skąd ten blask?

To właśnie dzięki jednoczesnej stymulacji przy pomocy temperatury, złuszczaniu peelingiem wodnymi oraz pomocy w przenikaniu kompleksu aktywnych składników  Zaffiro powoduje lepsze odżywienie i nawilżenie skory. Regularne stosowanie zabiegów gwarantuje efekt cofającego się czasu w formie naturalnych, spektakularnych rezultatów. Pamiętajmy, że efekt Zaffiro jest widoczny więcej niż po jednym zabiegu ,ale pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszej procedurze.

Dlaczego termolifting Zaffiro?

Dzięki unikalnemu połączeniu w urządzeniu Zaffiro termoliftingu przy pomocy podczerwieni i peelingu wodnego uzyskuje się natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skory.

Czym jest Waterpeeling Zaffiro?

Peeling wodny Zaffiro to bezinwazyjna i bezbolesna metoda złuszczania obumarłych komórek naskórka. Intensywny strumień wody wzmocniony odpowiednimi składnikami aktywnymi, umożliwia bezpieczne i skuteczne oczyszczanie skóry, ale także jej odpowiednie nawilżenie, odświeżenie i wygładzenie.

Co to jest Zaffiro i jak działa?

To dzięki innowacyjnej głowicy zakończonej szkłem szafirowym, które wzmacnia emisję fal podczerwonych dochodzi do efektu cieplnego skóry określanego termoliftingiem. W trakcie zabiegu uzyskujemy kontrolowane podgrzanie warstw skóry do temperatury  65°C, na ściśle określonej głębokości powodując skrócenie włókien kolagenowych i elastyny oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien. Efektem tego działania jest bardzo naturalny, wielowymiarowy lifting przywracający skórze młodzieńczy wygląd.

Drugim elementem technologii jest dwufazowy strumień powietrza i wody tak zwany peeling wodny, który poprzez  kompleksowe oczyszczanie  skóry wzmacnia efekt Zaffiro, umożliwia lepszego przewodzenia temperatury i dostarczenie składników odżywczych.

Wskazania:

 • Utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie w wyniku procesu starzenia lub utraty wagi
 • Utrata jędrności skóry w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała (brzuch, wewnętrzne partie ud i ramion, skóra nad kolanami)
 • Wiotkość skóry brzucha
 • Bruzdy wargowo-nosowe, zmarszczki
 • Utrata owalu twarzy
 • Poszarzała, wymagająca odżywienia skóra

Korzyści dla pacjenta:

 • Natychmiastowe rezultaty
 • Bezinwazyjnie
 • Komfortowo
 • Bez okresu rekonwalescencji - tzw. zabieg lunchowy lub bankietowy
 • Również dla osób ze skórą naczynkową
 • Lifting i pielęgnacja jednocześnie

Cennik:

Thermolifting - Zabieg Zaffiro

Twarz

800-900zł

Podbródek

400zł

Szyja

600zł

Dekolt

700zł

Dłonie

400zł

Brzuch

1000zł

Kolana

500-600zł

Twarz + podbródek

1000zł

Twarz + szyja + podbródek

1400zł

Twarz + szyja + podbródek + dekolt

1800zł

Podbródek + szyja

900zł

Zabieg wykonuje:

Beata Szymusiuk

Dyplomowana Kosmetyczka

Więcej informacji
search
Zabieg wykonuje:

Kinga Jarocka

Dyplomowana pielęgniarka

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward