2020-05-20

Kwas hialuronowy

Mało inwazyjny, skuteczny, efektywny. Zabiegi przy jego użyciu są odwracalne w skutkach i nie wywołują trwałej zmiany w wyglądzie.

Mało inwazyjny, skuteczny, efektywny. Zabiegi przy jego użyciu są odwracalne w skutkach i nie wywołują trwałej zmiany w wyglądzie. Nic więc dziwnego, że kwas hialuronowy to nadal król wypełczniaczy w medycynie estetycznej. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie – wraz z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry.

Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto rolę nośnika, umożliwiając transport substancji odżywczych w głąb skóry, a już ich sama obecność w skórze pobudza produkcję kolagenu. Z wiekiem jego zawartość maleje, a w rezultacie – pojawiają się kolejne zmarszczki, skóra traci na gęstości, a kontur twarzy staje się mniej wyraźny.

Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego mają na celu zwiększenie objętości, likwidację i zmniejszenie zmarszczek, modelowanie twarzy oraz poprawę nawilżenia i sprężystości skóry.

Efekty kwasu hialuronowego:

Efekty Rezultaty zastosowania kwasu są właściwie natychmiastowe. Z uwagi na fakt, że kwas jest stopniowo wchłaniany przez organizm, większość pacjentów decyduje się na jego ponowną aplikację po upływie 6-12 miesięcy. Boli czy nie? Użycie kwasu hialuronowego nie wymaga wcześniej próby uczuleniowej, a bolesność związana z zabiegiem zależy od okolicy, sposobu wykonania zabiegu, rodzaju wypełniacza, a także osobniczej wrażliwości na ból.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.