Dla mężczyzn

Zabieg Relax & Refresh

Zabieg już od: 750pln

Upływający czas wpływa na zmianę wyglądu. Zwykle skóra traci blask i elastyczność, a twarz nabiera zmęczonego i niezdrowego wyglądu. Problem dotyczy kobiet i mężczyzn, ale Panowie, przywiązani do swoich męskich rysów, znacznie rzadziej decydują się na zabiegi medycyny estetycznej.

Specjalnie dla Nich przygotowaliśmy nową ofertę - zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn. Jest to terapia łączona, która w sposób synergiczny pozytywnie wpływa na relaksację mięśni twarzy oraz dba o poprawę kondycji skóry i jej długotrwałe nawilżenie.

Relax & Refresh zmniejsza widoczność zmarszczek i poprawia stan skóry
, nie wpływając na rysy twarzy i zachowując jej naturalny wygląd. Po zabiegu skóra jest wyraźnie wypoczęta, zrelaksowana i odmłodzona.

Zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn (Białystok)

Zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn to połączenia działania dwóch preparatów powszechnie wykorzystywanych w medycynie estetycznej - botoksu i kwasu hialuronowego. Dzięki właściwościom obu substancji możliwe jest uzyskanie znacznej poprawy wyglądu i kondycji skóry twarzy przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych rysów. Zabieg zapewnia odprężenie, rozluźnienie i odświeżenie, dzięki czemu skóra wygląda młodziej i zdrowiej.

Ile kosztuje zabieg dla mężczyzn Relax & Refresh?

Cena zabiegu Relax & Refresh w Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii obejmuje ABO liquid i 2x Skinbooster i wynosi 2350 złotych.

Na czym polega zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn?

Zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn to tzw. terapia łączona składająca się z dwóch różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Pierwszym z nich jest płynny botoks nowej generacji wpływający na relaksację mięśni twarzy i redukcję zmarszczek mimicznych. Drugim jest kwas hialuronowy, który, dzięki swoim właściwościom, zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie, poprawia jej jędrność i elastyczność.

Połączenie działania obu metod pozwala na uzyskanie zadowalającej poprawy wyglądu oraz kondycji skóry. Efekty widoczne są niemal od razu po zabiegu. Twarz wygląda świeżo i młodo.

Relax & Refresh - przebieg i czas zabiegu

Protokół zabiegowy Relax & Refresh wykonuje się w dwóch krokach, które prowadzą do poprawy wyglądu i samopoczucia.

Pierwszy krok: Relax - relaksacyjny zabieg dla mężczyzn
Specjalnie dedykowany mężczyznom zabieg z użyciem neuromodulatora ABO liquid. Dzięki niemu rozluźnisz mięśnie mimiczne, przez co pozbędziesz się zmarszczek oraz napiętego i groźnego wyrazu twarzy.

Drugi krok: Refresh - odświeżający zabieg dla mężczyzn
Rewitalizacja oraz nawilżenie męskiej skóry, bez zmiany rysów twarzy przy pomocy Skinbooster. Zabieg poprawia jakości skóry, długotrwale ją nawilżając. Wpływa na odświeżenie ogólnego wyglądu już po pierwszym zabiegu.

Protokół zabiegowy obejmuje wykonanie tych dwóch zabiegów podczas jednego spotkania i powtórzenie ich po 6 miesiącach. Dodatkowo zaleca się, aby zabieg Skinbooster powtórzyć po 4 tygodniach, celem zmaksymalizowania efektu regeneracji i odżywienia skóry.

Zabieg dla mężczyzn Relax & Refresh
trwa około 30-60 minut.

Wskazania do zabiegu Relax & Refresh dla mężczyzn

 • powstawanie zmarszczek dynamicznych (np. lwiej zmarszczki),
 • głębokie zmarszczki,
 • zmęczony wygląd,
 • przesuszenie skóry,
 • widoczne blizny (np. potrądzikowe),
 • odczuwanie silnego podrażnienia skóry po goleniu,
 • widocznie pogorszona jakość skóry (utrata elastyczności i jędrności).

Jakie efekty zapewnia Relax & Refresh?

Protokół Relax & Refresh wpływa na:

 • relaksację mięśni twarzy,
 • zmniejszenie widoczności zmarszczek,
 • odświeżenie wyglądu,
 • poprawę jakości skóry,
 • długoterminowe nawilżenie skóry,
 • redukcję przebarwień,
 • rozświetlenie skóry,
 • poprawę kolorytu,
 • spłycenie blizn.

Relax & Refresh zapewnia szybkie i długotrwałe efekty, nie zmienia rysów twarzy, dlatego pozwala uzyskać naturalny efekt poprawy wyglądu.

Relax & Refresh dla mężczyzn - przeciwwskazania

Zabiegi dla mężczyzn Relax & Refresh są stosunkowo bezpieczne, ale istnieją pewne przeciwwskazania do ich przeprowadzenia, dlatego przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą.

Nie zaleca się przeprowadzania Relax & Refresh, jeśli pacjent ma:

 • uczulenie na którykolwiek składnik wykorzystywany do zabiegu,
 • skłonność do powstawania bliznowców i pękania naczynek,
 • ogólną infekcję lub stany zapalne na twarzy,
 • niewyregulowane choroby autoimmunologiczne,
 • chorobę nowotworową.

Relax & Refresh - skutki uboczne

Zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn rzadko powoduje skutki uboczne . Zazwyczaj są to niewielkie dolegliwości związane z iniekcjami, takie jak zaczerwienienie lub zasinienie skóry oraz lekki obrzęk. Objawy ustępują samoistnie, zazwyczaj w ciągu 2-3 dni po zabiegu.

Relax & Refresh w Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii - dlaczego warto wykonać zabieg u dr Stawowskiej?

W Instytucie dr Stawowskiej w Białymstoku oferujemy zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn. Protokół opiera się na właściwościach botoksu i kwasu hialuronowego, co zapewnia odświeżenie, nawilżenie i zrelaksowanie skóry twarzy.

Wszyscy pacjenci Instytutu Medycyny Estetycznej i Dermatologii mogą mieć pewność, że nasz zespół profesjonalistów dba o ich komfort, bezpieczeństwo i piękny wygląd. Zapewniamy indywidualne podejście, gwarantujące dostosowanie naszych działań do potrzeb skóry i oczekiwań pacjentów.

Wybierając Relax & Refresh w Instytucie dr Stawowskiej możesz mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony przy zachowaniu wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa oraz przy wykorzystaniu wyłącznie certyfikowanych preparatów.

Zadzwoń i dowiedz się, jak możesz poprawić wygląd swojej skóry zachowując naturalne rysy twarzy!

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Relax & Refresh.

Czy zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn jest bolesny?

Relax & Refresh związany jest z iniekcjami bardzo cienkimi igłami, dlatego nie powoduje bólu. W trosce o komfort pacjenta przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Czy każdy mężczyzna może wykonać zabieg Relax & Refresh?

Każdy mężczyzna, u którego nie występują przeciwwskazania do zabiegu, może skorzystać z Relax & Refresh. Zabieg nie tylko niweluje oznaki starzenia, ale również może opóźniać ich wystąpienie, jeśli zostanie przeprowadzony u Panów w młodszym wieku.

Na co wpływa Relax & Refresh u mężczyzny?

Zabieg Relax & Refresh wpływa na relaksację mięśni twarzy, dzięki czemu wyraźnie zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych oraz odświeża i nawilża skórę, nadając jej młodszy i promienny wygląd.

Zabieg Relax & Refresh dla mężczyzn.

Relax & Refresh - cennik:

Zabieg Relax & Refresh

Neuromodulator ABO liquid 1 okolica

650zł

Restylane Skinboosters - 2 ml

1700zł

Zabieg wykonuje:

Elżbieta Stawowska

Specjalista dermatologii i wenerologii

Więcej informacji
search
Zabieg wykonuje:

Aleksander Stawowski

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Więcej informacji
search

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij wiadomość mailową lub skorzystaj z poniższego formularza. Jeden z naszych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci i odpowie na wszystkie pytania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało przesłane.
Upss! Coś poszło nie tak.
Jeden z lekarzy wskazuje godziny otwarcia instytutu.
Umów wizytę
Wróć na górę
arrow_upward